Kącik porad

Więcej wiem – lepiej pomagam

Problemy neurorozwojowe

Problemy neurorozwojowe

Jak rozpoznasz u dziecka problemy, które mogą wynikać z niedoborów niezbędnych kwasów tłuszczowych? Jak możesz pomóc dziecku radzić sobie z nimi? Dobrze jest rozumieć, w jaki sposób odmienne funkcjonowanie mózgu dziecka wpływa na jego zachowanie, uczenie się i funkcjonowanie społeczne. Dowiedz się więcej i skorzystaj z pomocy, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego dziecka.

Kącik porad

Kącik porad

Największą pomocą dla dziecka z problemami neurorozwojowymi jesteś właśnie Ty. Poświęcając dziecku czas i uwagę, jak najlepszy na świecie trener pozwolisz mu pokonywać jego słabości i ograniczenia. Najpierw jednak naucz się mu pomagać. Zobacz, jak wiele codziennych rzeczy w wychowywaniu dziecka możesz zrobić inaczej, lepiej (albo na odwrót – co tylko będzie przeszkadzać!).

Publikacje

Publikacje

Przeczytaj i dowiedz się więcej o problemach neurorozwojowych u dzieci z różnych perspektyw: lekarza, psychologa, nauczyciela… Znajdziesz tutaj nie tylko ogólne informacje, ale także opisy codziennych sytuacji, z którymi zderzają się dzieci i ich opiekunowie. Lepiej rozumiejąc przyczyny i objawy, łatwiej będzie Ci pomagać Twojemu dziecku w pokonywaniu barier

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Możesz dowiedzieć się więcej o plikach cookie, których używamy i jak zmienić ustawienia.

Akceptuję